Naturálny hydrolyzovaný kolagén

peptid z hovädzieho dobytka pasúceho sa na tráve pre funkčnú výživu pokožky, vlasov, nechtov, kostí, šliach, kĺbov a chrupaviek. Bez laktózy, lepku, konzervantov, cukru a umelých sladidiel.


Hydrolyzovaný BIO srvátkový proteín s MCT tukmi

Hydrolyzovaný srvátkový proteín z kráv pasúcich sa na tráve, s extra 30 % MCT tukmi a prírodnou vanilkovou príchuťou. Low-carb vysokokvalitná výživa pre podporu rastu svalovej hmoty a jej regenerácie.

Zmes výberovej BIO kávy odrody arabika

Zmes výberových BIO kávovníkových zŕn 100% arabiky z Etiópie, Columbie a Peru. Šetrné praženie na stupeň médium s laboratórnymi testami čistoty zloženia.

B-Komplex Sanofi


Zdroj vitamínov B1, B2, B6, niacínu a kyseliny pantoténovej.

Prémiový C8 MCT olej

s obsahom čistej kyseliny kaprilovej (C8), ktorá v tele najefektívnejšie dodá okamžitú energiu mozgu aj svalom. Bez akýchkoľvek prídavkov, 100 % kokosového pôvodu

Srvátkový koncentrát 

vyrobený tou najšetrnejšou metódou z mlieka od kráv pasúcich sa na lúke bez akýchkoľvek prídavných látok.

Vegan proteín

RAW proteín z hnedej ryže a hrachu s kompletným amino profilom. Bez pridaných farbív a cukru. 
Dr.Max Selén Zinok Forte

Dr.Max Selén Zinok Forte obsahuje kombináciu vitamínov a minerálov.

ALAVIS MAXIMA TRIPLE BLEND EXTRA SILNÝ

kĺbová výživa 

Kombinovaný živočíšny a vitamínový výživový doplnok v prášku obsahuje 2 typy kolagénu, glukózamín a chondroitín sulfát, MSM (methylsulfonylmethan) a vitamín C. Pre vylepšenie chute je do produktu pridaná aróma a sladidlo: glykozidy steviolu.

Diamond Yacca 280 kapsúl 

Je saponínový výživový doplnok z rastliny Yucca Shidigera. Pomáha odstraňovať škodlivé prvky z ľudského tela.

Získava sa extrakciou bez chemikálií, pomocou elektrického prúdu podľa amerického patentu. Tým získava Diamond Yacca žiadúce zloženie a až štvornásobne viac terpénových saponínov ako steránových.

Yacca obsahuje saponín, ktorý sa v ľudskom organizme mení na neškodný sapogenín, ktorý sa správa ako prírodné mydlo. Čistí následky stravovacích zlozvykov súčasnej generácie, ktorá sa stále niekam ponáhľa. V malom množstve saponíny obsahuje hrach, fazuľa, paradajka, zemiaky a ovos.

Upozornenie

Nevhodné pre:

  • ľudí s umelým bedrovým alebo kolenným kĺbom
  • ľudí, ktorým boli transplantované celé orgány (srdce, pľúca, pankreas, kostná dreň, a pod.)